Pogledaj jedan post
Old 13.08.2010., 12:44   #9
Quote:
mare guy kaže: Pogledaj post
Tražim savjet od nekoga na jako popularnu temu auta sa plinom koji teško (zadnja dva dana nikako) ne pali kada je hladan.Ukratko, imam mareu 1.6 16v i prije je teško palila a zadnja dva dana nikako. Da odmah naglasim znam jako malo o automehanici ili elektronici ali trebam neke smjernice jer sam više puta bio na servisu i nisu mi rješili problem sa paljenjem. Koliko vidim akomulator je živ; nevezano ali nedavno sam mjenjao i alternator, što se tiče injektora nedvno su mjenjani i čišćeni (?ako su mjenjani zašto ih je čistio?); mjenjan je i regulator pritiska goriva. Sve u svemu kada je hladan uvijek je teško palio (na benzin) a još k tome kada pokušavam upaliti zna opaliti iz auspuha (prije čišćenja svaki put, sad rijeđe). Ako šta znači jednom sam ostao bez goriva (pokazivač goriva malo radi,malo ne) i filing kod paljenja je jako sličan ovome sada. Mudri ljudi pomažite.
O ovome ja govorim,

potrazi temu Automobili->Fiat Marea tamo sam objasnio zasto vise nikad Fiata u dvoriste. Tempra, Punto, Bravo i svi su me razocarali. Ne pali, gasi se u voznji i slicno. Eh taj Fiat
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom