Pogledaj jedan post
Old 14.07.2006., 10:20   #19
Quote:
cepica kaže:
Evo prijatelju da ti i Ja iz prve ruke napišem par riječi.
Kao što vidim "IMAŠ SREČE" meni je munuo cijelu lijevu polovicu glave tako da sam završio na hitnoj na zaraznoj jer je u samo nekoliko sati nakon što se proširio u unutrašnjost uha usne šupljine a što je posebno "simpatično" to je da je zahvatio i polovicu jezika i to po pravopočeo se penjati prema oku i ulaziti unutra. Nakon toga slijedila je karantena, infuzija cca 5-7 litara (oko 12 bočica) HERPLEX tablete 12 kom za vrijeme budnog stanja od kojih se nepodnošljivo prdi al ne smrdi, i virolex mast u oko. za 10 dana u bolnici potpuno mi se očistile kraste. no več15 dana borim se sa nepodnošljivom boli po cijeloj polovici glave uha usta i svega što je zahvatio.Ukoliko se malo opustim i probam počešljati nepodnošljivu svrbež i samo totaknem mjesto dje je on radio btada se4 bol pojača u neslučene visine.
doktori kažu da je to normalno i da če prestati jedino odjelna specijalizantica rekla da tako jaki može poteajati i više mjeseci do par godina!
Bio sam i kod mnogih drugih doktora svi pričaju isto.
trenutno sam na voltarenima ketonalima i NEUROBION forte tabletama specijalnom pripravku vitamina B kompleksa namjenjenom baš za neuro tegobe, možeš ih kupiti bez recepta 40-50 kn kako gdje.
po svemu sudeči bolest je večeg razmjera jer uvijek ima 2-3 sobe pune herpesa težeg oblika.

uh, ovo sto si opisao se cini dosta gadno... koliko sam zadnjih dana citao, pokupio si najgori moguci oblik zostera (na glavi)... prema tvom postu, cini mi se da si vec doma (a imas i pristup netu )... koliko je vec vremena proslo od pocetka bolesti? smanjuje li se neuralgija (bolovi) ili je konstantno?

meni je sad otpilike 16-17 dana otkako se poceo pojavljivati osip... u međuvremenu je nestao... pio sam (i sad uzimam jos jednu kutiju) Herplex tablete.... 4x2... isto tako sam nekih 6-7 dana osip mazao sa Herplex kremom...

bolovi su poceli tek 5-6 dana nakon izbijenja osipa... u međuvremenu sam uzimao Plibex, ali mi je doktorica preporucila Neurobion koji i sad pijem... isto tako sam zadnja 4 dana na Voltarenima, cisto da lakse podnosim ta sranja, prema preporuci doktorice... bol inace nije jaka kao kod tebe...

anyway, nadam se da cs se ubrzo oporaviti... gadan je to maderfaker...
__________________
"I didn't do it, nobody saw me do it, there's no way you can prove anything!"
siljo is offline  
Odgovori s citatom