Pogledaj jedan post
Old 09.08.2008., 11:12   #15
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
Na ovo da si zabrijala da se trebas pomirit da ces bit osoba koja ne uziva u seksu bih te najradje osamario, ali bit cu profesionalan

Sto se tice literature, preporucio bih knjigu (u izdanju Profila) Kako postici orgazam i nauciti uzivati u seksu..

Razgovarati s njim moze biti konstruktivno.. jer to mozete raditi i za vrijeme odnosa (donekle) tako da dobijes od njega povratnu informaciju kada mu je dobro i da mu "nista ne fali", pa ces znati da mozes malo paznje usmjeriti na sebe.. naravno, tu bi on imao aktivnu ulogu u svemu tome i tom procesu opustanja i tvom ucenju uzivanja u seksu...

Problem vjerojatno neces rijesiti u sekundi, ali tako mozes lijepo napredovati i polako uciti...


A kakvo je stanje kad si sama, odnosno kad se samozadovoljavas?

P.S.
Ako ti je neugodno na forumu, mozemo preci na poruke


prvo, hvala za knjigu potrazit cu!

nije mi neugodno ovak nije meni bed pricat o seksu, vise me muci sam cin, heheh

sama mogu naravno, iako ima dana kad se isto tako ne mogu opustit, i to zato sto opet razmisljam o tome 'covjece koliko mi treba', i treba mi duze pa mi je bed trazit od nekog da to toliko traje. vidis kako sam smjesna. meni je bed jer sta ako ce mi trebat sat vremena, njemu ce prisjest i slicni filmovi u glavi. i onda takva razmisljanja ubiju i meni volju.
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom