Pogledaj jedan post
Old 21.06.2012., 16:16   #871
Quote:
maric-ri kaže: Pogledaj post
ukratko da vam ispricam situaciju pa bih molio za savjet ako je netko prosao operaciju,... pred 4 godine imao sam "lakšu" prometnu kao suvozac na motoru, i u tom trenu sam mislio kako sam se samo dobro natukao posto nije bio neki udarac i zanemario sam bolove u ledima i trnce u nogama koji su trajali dva dana,... bol u ledima trajala je dosta dugo ali sa trpljenjem bolova sam si ocito podigao prag boli i nakon nekog vremena me prestalo boliti,... posto sam cjeli zivot u sportu nakon prestanka boli krenuo sam u teretanu i kod jednog dizanja sam osjetio probadanje u ledima, da bi tu vecer zavrsio u bolnici na rengenu a kasnije na magnetnoj... nalazi su pokazali lose stanje odnosno otkrilo se da sam imao puknuce 12-tog kraljeska te da mi je sad na tom mjestu izbila diskus hernija, te da su mi 11. i 13. krljezak posali tvz "hard disk"... tada mi je doktor prepisao fizikalnu terapiju i dijetu (posto sa imao 10 kg viska) i nakon toga mi se stanje koliko toiko popravilo (nema ucestalih bolova), ali mi je doktor rekao da bi svejedno trebao na operaciju da se to rijesi... e sad ono sto mene zanima, imam par poznanika koji su bili na operaciji kicme i nisu se rijesili problema, nekima su bolovi ostali, neki su morali ic na jos jednu ili dvije opeacije itd itd,... da li ici na operaciju pa riskirat ili zivjet ovako (ic jednom godisnje na fizikalnu) neznajuci kad se moze nesto iskomplicirat,...
Svaki slučaj je poseban za sebe. Ima ljudi kojima zbog kompliciranog stanja savjetuju da trpe bolove dokle god mogu zbog težine zahvata i mogućnosti da ne uspije dobro, npr.
Najbolje bi bilo posavjetovati se s neurokirurgom. Moja topla preporuka je Rebro.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom