Pogledaj jedan post
Old 29.01.2014., 17:41   #48
HPB

Gdje početi priču oko lihvara.
Svojom krivicom nisam otplaćivao minus u banci jer nisam imao novca. Minus sa cca 2.500kn je u dvije godine otišao na cca 4.350kn. Prošli mjesec prosinac 2013. prije zakona koji je stupio na snagu 1.1 2014 o dopuštenim prekoračenjima i obročnim otplatama kroz 12 mjeseci koju mi nikada nisu ponudili iako sam pet puta tražio taj zahtjev kroz cijelu 2013god te su svaki puta me poslali van uz rečenicu "Evo, ja se bacam na to, netko vas zove kroz par dana, sve budemo riješili". Ništa se nije pomaklnulo već prisilnom naplatom uz razne kamate, odvjetničkog društva,FINE-e su zamrznuli sve račune na iznos od cca 6.600kn. Posudim novac i podmirim dugovanje, da kada bi ih upitao, "što je sa stavkom o tolkenu na kojoj ste naplatili 400kn, sam uređaj, koji meni realno sada ne treba, iako sam ga platio". Dobim odgovor, "molim vas da ga vratite i naša dužnost nije vam vratiti sredstva bez obzira na naplatu". Uglavnom, nije meni do 400kn već sam šokiran na kojim sistemom su sve sproveli iako sam uredan klijent cc10tak godina. Ok, zadnje dvije i pol malo imam krizu, ali prek njihove banke sam proveo dosta novca. Očito ne dovoljno da bi imali imalo obzira. Jednostavno pederskim sistemom, i pri tome ne mislim o nekakvim homosexualcima, već pederima su me požvakali i ispljunuli na guzicu. Svaka čast ljudima koji takve stvari izvode pa zadovoljno odlaze u krevet, misleći kako su baš danas imali uspješan dan. HPB "Hrvatksa pederska banka" Rade po zakonima iz sive zone, cijelo poslovanje im se temelji na tome. Sve je dopušteno, ali dok god je korist na njihovu stranu.
Kome se pišu pritužbe od 60kn, kada nema nikakvoga smisla.
jasonebourne is offline  
Odgovori s citatom