Pogledaj jedan post
Old 07.09.2009., 19:11   #6
Taj Polo mi izgleda odlično (pogotovo za VW, konzervativni kakvi jesu u dizajnu), a ako budu cijene onakve kakve su objavljene u AutoKlubu, bit će žestoka konkurencija ostalim "mališanima".

Što je najbolje, nikad nisam volio VW, najviše zbog prenapuhanih cijena. Ali novi Polo mi je zanimljiv cijenom, dizajnom i motorizacijom i definitivno bih ga pogledao kad bih kupovao novi auto u toj klasi.

Jedino sto mi smeta kod VW-a (a i Skoda je takva) je sto im je dizajn unutrasnjosti pomalo asketski i dosadan... imao sam nedavno priliku druziti se sa Golfom VI 1.6 TDI i u autu je sve dobro...jedino je dosadan za poluditi i ne vrijedi onu razliku u cijeni u odnosu na npr. Hyundai i30 1.6 CRDi (na stranu što je mekši od i30, što se meni ne sviđa previše...ali to je subjektivan dojam kako tko voli...).

Isto mi se cini da je i s novim Polom. Vanjski dizajn mi je bolji nego kod Golfa (zadnji kraj), a unutra je jednako dosadan. Ali mu je cijena konkurentna i uz jedan 1.2 TSi motor mislim da bih mu progledao kroz prste tu dosadnost unutrasnjosti (nadam se da bi me motor zabavio )

Uglavnom, smatram da je novi Polo 2 koraka naprijed za VW u toj klasi (jedan je cijena, drugi kvaliteta i vanjski dizajn) i da bi sa najavljenim cijenama mogao imati jako dobar uspjeh na našem tržištu (ma koliko se isto ispuhalo).
Too_good is offline  
Odgovori s citatom