Pogledaj jedan post
Old 05.05.2010., 22:50   #58
dakle ovako...
svječnjake sam napravila od ostataka ambalaže što sam kupovala materijal za izradu pozivnica/zahvalnica...
tuljac je sličan onom od papirnatih ručnika ali je dosta tvrđi. na njemu je bio namotan nekakav papir sto sam kupila.
ovaj donji i gornji bijeli dio na čemu stoji svijeća je kolut od ukrasne trakice,samo sam ga prepilila na pola i dobila stalak
tuljak i "stalak" sam najprije mislila ljepiti silikonskim ljepilom ali bolja varijanta mi je bila napraviti od kartona nekakav...hm nazovimo ga čep. kao pluteni čep što ide na bocu tako se i moj stalak sa tuljcem spaja. Valjda me kužite,teško je to objasnit bez slike.

tuljac sam najprije preljepila običnim bijelim papirom, kako se nebi vido karton, a zatim ovila organza lila trakom i na nju bijelu satensku trakicu.
sviječu sam isto tako ulovila sa malo ljepila. mašnica, oblutak,cvjetić i voila svječnjak je gotov.

ovo sa "plutenim čepom" sam morala napraviti zbog prijedloga što mi je stigmata dala. svječnjak sada je stabilan ali mislim se možda kasnije ubacit pijesak ili nekakve kamenčiće da bude 100% sigurno,samo cu otvorit poklopac i ubacit ih.
__________________
21.08.2010.
lordica84 is offline  
Odgovori s citatom