Pogledaj jedan post
Old 06.05.2008., 22:02   #14
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
Ali, ovdje sam krenuo od arninog pitanja kako to da u Iranu smrtna kazna zahvaća i maloljetnike, i to dječake od 15 godina, a djevojčice već od 9. Kako dijete od 9 godina može zaslužiti smrtnu kaznu? I zašto tako drastična razlika po spolovima?
jedan detalj, vladajući muslimani u iranu su šije, a muslimani ovog foruma su sunije.
hoću da kažem da mi, sunije, ne poznajemo toliko šije, da bismo mogli argumentovano braniti ili se pak složiti sa tim tvojim pitanjem.
zatim, ipak nije isključeno da se radi o nekoj int podvali koju mi muslimani uopće ne želimo kometarisati niti joj pokloniti bilo kakvu pažnju.

pošto ti voliš "buhati" po internetu istraži malo da li u Pakistanu ili Maleziji postoji sličan zakon. Pakistan je bio jedina "islamska" država muslimama sunija, a Malezija je zemlja u kojoj se dobrano primjenjuje šerijat.

Eto, čekamo te da nam pronađeš sličan zakon među sunijama, pa ćemo se mi onda pozabaviti time...

a dotad imaš mahanje od nas

p.s. Vehabije su izvan konkurencije jer ulema još uvijek raspravlja gdje da ih svrsta
__________________
https://mislislam.blogspot.com/ U plodnom predjelu raste bilje voljom Gospodara njegova, a u neplodnom tek s mukom.
Vojnik Gorčin is offline  
Odgovori s citatom