Pogledaj jedan post
Old 29.01.2011., 19:18   #8
Quote:
blueees kaže: Pogledaj post
ok, nemam plan prehrane pa ću napisat otprilike kako to izgleda

doručak - kukuruzne pahuljice,naranča, banana i par kriški kruha namaz..
između doručka i ručka - uglavnom 2 jogurta, čaša mlijeka,dvije...slatkiši nekad, voće
ručak- ako je u menzi onda 2 menija...uglavnom meso i malo manje povrća.+juha+kolač+puno kruha(što mislim da i nije dobro)
od ručka do večere- što god nađem u frižideru. pola čaše oraha, badema...suhe smokve..bar čaša mlijeka..burek često uleti..par redova crne čokolade, jogurt 3.2 mm
večera - nastojim ne pojesti previše, uglavnom bude juha,kuhane brokule, blitva i sl..,2 kuhano jaja, 2-3 kriške kruha.

možda nije puno za nekog veće mase...ali ja mislin da nije malo ako imaš 75 kg..


btw - hvala na linku
prema mojoj procijeni prehrana ti je čist ok, raznovrsna..mogu ti reći da je meni jako puno pomoglo mlijeko, pila sam ga litru na dan ali doslovno, tri velike čaše, za doručak, ručak i večeru...i ovo kaj sam ti dala link..to je to kaj bi ja mislim tebi pomoglo u dobivanju mase. kupiš si neki protein, evo ja koristim od weidera hyper mass 5000 i to bi si svaki put složila šejk nakon treninga. Bavim se fitnessom i ja si isto želim povećati mišićnu masu. Znači obavezno nakon treninga si složi šejk, nemoj dugo čekati jer ti je bitno da odmah nakon treninga uneseš hranu za mišiće...
Kaj se tiče proteina, mislim da bi ti bilo bolje pitati u trgovini koji bi ti odgovarali jer tamo obično rade ljudi koji se u to kuže..ne znam odakle si ali ako si iz okolice varaždina preporučam Ben Hur..tamo imaš svega i cijene su ok
Elfen is offline