Pogledaj jedan post
Old 24.01.2007., 20:16   #6
bombu na t-com !!!!!!

jucer me zvali iz amisa u vezi zahtjeva za njihovog uslugom dva u jednom,ciji korisnik iskreno zelim poslat iiiii zena mi kaze sljedece :da su dobili odbijenicu od t-com jer:
pod 1. -imam kod njih predan zahtjev za uslugom max adsl, ciji sam korisnik postala 4. 5.2005 GODINE !!! (iako mi ga nikad nisu ukljucili jer je potrebna dodatna prilagodba telekomunikacijske mreze,zasto sam naravno odavno prestala vjerovat da cu ga ikad dobit, za "njih" sam na cekanju, tocnije na listi za listu cekanja !!!)
pod 2. -imam PCM uredaj pod gredom na tavanu koji je prije 3 godina postavljen bespravno -bez naseg znanja i kad nikoga nije bilo doma,preko kojeg 5 susjeda ima telefon !!!!!!!!!, za koji smo mi poslali molbu da nam ga maknu prosle godine dok jos nismo znali sto je to i kako to utjece na nasu telefonsku liniju i interenetsku vezu !
DANAS ZNAM DA MI NISU SMJELI NI ZAPRIMIT ZAHTJEV ZA MAX ADSL-OM (korisnik sam na papiru zbog njihovi jebenih europskih kvota ) JER IMAM PCM, TOCNIJE TREBALI SU MI REC DA GA TREBAM MAKNUT I ONI MENI SAD KAD JA ZELIM PROMIJENIT NE SAMO INTERENET OPERATERA VEC I FIKSNOG STO ZNACI DA VISE NE BI TREBALA PLACAT 60 KUNA PRETPLATE SALJU ODBIJENICU !!!!!!!!
svaka pomoc je dobrodolsla ! u petak se spremamo u t-com na razgovor da pokusamo pogurat da NAM maknu taj kurac, a ako nece, s obzirom na to da onda trebaju postavljat novi stup u ulici sto je tnjima jeben posao, ja CVIKAM ZICE !!!!!!
pedalina is offline  
Odgovori s citatom