Pogledaj jedan post
Old 15.01.2005., 18:20   #9
Quote:
lucija kaže:
Draga, to imaš za kupit u Aniti, u Gundulićevoj, malo ispod Tesline.

Ali ne bih ti preporučila. Meni je fizioterapeutica koja se izemđu bavi trudnoćom i vodi vježbe za prije, poslije poroda, masaže za trudnice i poslije poroda i vrlo je informirana rekla da to treba izbjegavati i da nije baš pametna stvar.

Utegnut će te i izgledat ćeš bolje. Ali što ga dulje nosiš, ili svaki put kad ga nosiš mišići će ti slabjeti jer ne moraju obavljati svoju dužnost. Tak da je to instant optička varka i dugoročno odlaganje oporavka i vraćanja linije.

Treba vježbati i ležati na trbuhu da se pomogne maternici da se vrati tamo gdje treba stajat. Ak hoćeš ić vježbat kod nje, dam ti broj. Ima program mame i bebe pa i bebu možeš dofurati

Steznik će ti oslabjeti i leđne mišiće, a to je fakat gadno.

Možda je okej stavit ga jedno veče, kad ideš na neku fensi zabavu i želiš izgledat ko avion, ali za dnevni život - ne znam kako ti, ali obzirom na ishod cijele stvari - ja radije ne bih.

Kad se oporavim da se oporavim do kraja, a ne da imam dobar izgled iluzionističkim trikovima.

Lucija, ajde mi pošalji na PM njezin broj, adresu i malo mi objasni kakve su to vježbe za bebicu i mamu odjednom.
Baš se planiram ponovo upisati u teretanu, pa malo krenuti na anticelulitne masaže da skinem tu hrpu kila što sam naslagala na sebe.

U bolnici nas je došla posjetiti fizioterapeutica pa nam je gledala trbuhe poslije poroda i rekla je da si kupimo neke pamučne stezne gaće sa prednjim ojačanim dijelom. Ja to nisam nigdje vidjela - sve su od sintetike.
I rekla je da već 10 dana nakon poroda radimo trbušnjake. A mene trbuh i rez prestali boljeti tek sad - 3 mjeseca nakon poroda. Za trbušnjake ima vremena
Tijana is offline  
Odgovori s citatom