Pogledaj jedan post
Old 19.06.2007., 13:53   #30
Pozdrav iz Makedonije izvinjavam se sto ne znam srpski ili hrvatski ali nadam se da ce me svi razumeti.
Prvo i osnovno - NIKAD nemojte da kupuvate sokovnici od shoopping centri , svi oni braun maun phillips ne vrede.
Postojat 3 vida sokovnici
Centrifugalni
Mastikativni
I sa magnetima

Centrifugalni kao jack lalaine i drugi su dobri ali ako nemate para za vishe - slabost e sto oni unistavaju enzime i vitamine posto rade na velikoj brzini i sokovi dobiju toplinu koja je stetna
Mastikativni kao samson ili champion zvaku hranu ali nisu dobri za voce nego samo zelje
Najbolji ali najskuplji su magnetne kao green star green power itd koji bavno rade oko 80 vrtaja u minuti i ne unistavaju enzime i vitamine , oni rade sve: zelje sladoled voce povrce, zelje kao trava itd
moj predlog je ako vise dajete sta znam 150 eura za jack lalaine bolje da dam 300 eura za ove magnetne sokovnike koje imaju 20 godina garancije na delove i dozivotnu na motor pa bi uzeo takav.
ali ako nemate pare bolje nekakav nego nikakav i u tom slucaju ili jack lalaine ili breville ako ga ima u ex-jugoslaviji
Ako imate da me pitate bilo sta tu sam
Pozdrav
streetbond is offline  
Odgovori s citatom