Pogledaj jedan post
Old 18.12.2006., 12:59   #7
ja imam jednoga 1.4 98ks privillege, meni su isto propao prozor pa su ih zamjenili sva cetiri, od pocetka nije radila jedna maglenka pa su i to zamjenili, a ubrzo se i pokvaria bia pokazivac nezavezanosti suvozaca pa mi to nisu zamjenili iako sam im to rekao, morat cu im to napomenuti jos jednom... vanjski lim, dizajnerski nije toliko cvrst kao kod mazde 5, toyote verso, vw tourana ili opel zafire ali osjecaj za volanom, upravljanje, unutarnji dizajn, komfor, udobnost, untarnja ergonomija, drzanje ceste je neusporediv u usporedbi s prije navedenim a odnos dobivenog za placeno je takoder neusporediv, za istu cijenu dobijes 4 god garancije, automastku klimu, hands free paljenje i otvaranje, panoramni el. stakleni krov, al. felge, kozu, el. retrovizore, senzorne brisace, elektricnu aut. rucnu kocnicu, samozatamljujuce staklo i retrovizore, temopmat, mijerac tlaka u gumama, el. prozora sva cetiri, esp dok kod drugih od NAVEDENOG ne dobijes nista po toj cijeni, ama bas nista, a pola toga i nepostoji kao mogucnost... reno motori su najkvalitetniji i najizdrzljiviji ali moras biti spreman na musice kod drugih stvari... servisi nisu skupi a ni djelovi... uostalom zato je samog scenica II u europi prodano 1100000 a drugih sve zajedno pola nije toliko

a usporedba cmax i scenica ne stoji jer je scenic visa klasa
udical is offline  
Odgovori s citatom