Pogledaj jedan post
Old 26.04.2008., 23:55   #150
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Lacky Luck, saberi se. Ne mislim da mi se toliko gadi da ne bih probala, zasto da ne, ako on to zeli i meni nije problem, ne vidim nikakvu prepreku u tome. Meni je to neobicno, ali nisam do ovoga nikada ni pusila, a njemu jesam, jer mi je toliko drag da sam htela to uraditi. Za spermu isto. Neke druge stvari sam odbila. Ti ne razumes da se na nesto moze pristati i bez da se izgubi lice ili samopostovanje. Zasto ne probati nesto sto me zanima i sto zelim da probam? Samo glupi ljudi se vrte u krug ne probajuci nikada nista i zive kao robovi sami sebi nametnutih vestackih ograda. Meni to nije potrebno, ali ako si ti srecan sa time, zivi kako zelis, samo dalje od mene...


ne kontam par izjava
Ne mislim da mi se toliko gadi da ne bih probala,[/B] [B]zasto da ne, ako on to zeli i meni nije problem, ne vidim nikakvu prepreku u tome.
ne gaditi se toliko da ne bi probala, pa sta za tebe znaci rijec gadzenje,.

ako to on zeli ne vidis prepreku.
nigdje ja ne vidje tvoje ja, tebi se gadi al ako on to zeli onda ti nije problem,

stani mozda sam previse glup ali ako povezem gadi ti se , pa ti se ne gadi toliko da ne bi probala, pa te onda interesuje, pa onda ces to uraditi zato sto on zeli i ne vidis problem u tome.
e fakat de ti stvarno meni reci ko je ovdje lud a ko zbunjen, a ne moras mi govorit ko koga jebe, vec si mi i previse sjebala zivce.
de malo citaj sta si napisala.
imal ovdje normalna svijeta da ovo objasni, imal neko pametan da meni objasni, da je ona u pravu, i da su se ove razlicite izjave srodile nekako i nasle zajednicku.
kako mozes reci da to zelis, a u isto vrijeme i gaditi se, i interesuje , i uradit ces zato sto to on zeli ne vidis problem, tu ima slicnosti i razlika, ali ako slucajno vidis negdje svoje ja pozdravi ga od mene, ja ga nisam nigdje vidio.
i vidi se da si djevojka sirokih shvatanjam, a ne primitivka, u divljoj ogradi kao ja.
nista pozdrav
Lacky Luck is offline  
Odgovori s citatom