Pogledaj jedan post
Old 25.08.2010., 23:01   #76
Quote:
miljenka1975 kaže: Pogledaj post
.. uopće mi nije čudna tvoja želja za osvetom, .. .
moram priznati da i ja maštam o osveti. sram me toga, ali - kad razmišljam što bih ja njima sve radila, naprosto uživam u tome.

Quote:
miljenka1975 kaže: Pogledaj post
.. Da se mom djetetu jedan dan tako nešto događa, ja bih odmah znala što ću, pred školu i išamarati one koji maltretiraju. Nema tu nikakvog razgovora. Profesorima se ionako živo jebe ako će neko dijete biti maltretirano.
moju mlađu sestru su bili isto tako davili par godina kasnije, pa sam ja kao prava starija sestra - intervenirala, jelte. nisam nikoga mlatila, samo sam priprijetila tom klincu. ne sjećam se sad što sam mu sve rekla, ali mali je prelazio na drugu stranu ulice kad bi sreo sestru, a u školi se micao na drugu stranu hodnika i piljio u pod kad bi se njih dvoje mimoilazili.
i opet, drago mi je što sam je zaštitila (da je bar netko mene tako), ali osjećam krivnju zbog tog što sam klincu napravila (kako bi se tek grozno osjećala da sam ga prešamarala). praktički sam ja postala f.cking bully

Quote:
Freelancer77 kaže: Pogledaj post
Dexterica: smatram da trebaš išamarati bilo koga tko dira tebe ili tvoje dijete.
u onom prvom postu sam govorila o sebi dok sam išla u vrtić, ne o svom djetetu, jer nemam dijete
nisam sigurna da je agresija dobar odgovor. velim ti, krivo mi je što sam onog klinca onako isprepadala, a da sam ga išla tući krivnja bi bila još i veća.
ne znam što da kažem, ako se ne branim osjećam se posrano, a ako se branim osjećam krivnju. fakat ne znam koji je je pravi odgovor.

Quote:
Freelancer77 kaže: Pogledaj post
A uostalom, hvala bogu da se znaš tuće. Vjeruj mi da će ti to itekako dobro doći u životu. Ne zbog vještine u borbi, nego zbog samopouzdanja.
do sad se još nisam s nikime potukla. nastojim izbjeći takve situacije. strah me što bi mogla nekome napraviti ako izgubim glavu i podivljam. zamisli da nekoga ozlijedim toliko da ima trajne posljedice. ne bi si to mogla oprostiti. ne znam kakvu bi kaznu za sebe onda morala smisliti. kad smo već kod toga - da li vi ikad sami sebe kažnjavate kad nešto gadno zabrljate? ja da, prešlo mi je u naviku i teško mi se toga osloboditi.
__________________
if you talk to god, you're religious. if god talks to you - you're psychotic :)
dexterica is offline  
Odgovori s citatom