Pogledaj jedan post
Old 31.12.2008., 01:34   #9
Hvala na savjetima.
Da,radi se o dva zahvata (kako reče moj gyn); jedan je otklanjanje posteljice (nešto uvedu u maternicu i na kompjutoru vide točno gdje je što je i odstrane
tako da se ne struže nepotrebno veća površina ), a drugi je za cistu laparoskopski (tri rupice ispod pupka).
Zbilja se nadam da će sve dobro proteći i da ću moći što prije doma, samo što znam da ja neću dugo mirovati, nisam navikla biti bolesna i beskorisna.
Bilo bi super ovo što zmijica kaže da možda beba može biti sa mnom, ali nameće se pitanje kako bi je ja podizala, presvlačila i sve ostalo ako moram mirovati. Ona ipak ima skoro 8 kg.
Sa izdajanjem moram krenuti odmah jer nemam viška tokom dana, već jedino u noći jer je prespava pa se eto tu nakupi. Dakle jedna noć je jedan obrok. Hm, 3 dana u bolnici, a ona dnevno ima 5-6 obroka... Nastavljam besane noći
A kakvu narkozu daju (epiduralno, intravenozno...)? Ježim se od pomisli na epiduralnu.
Sutra idem vaditi krv: CH-125. U međuvremenu se isčekuje mjesečnica, pa onda pregled i daljnji dogovori. Kad saznam više detalja javim
__________________
Ne gledajte na dijete kao da je neki dragulj, već se trudite da ono to postane
a.m.e.r. is offline  
Odgovori s citatom