Pogledaj jedan post
Old 28.11.2009., 12:58   #95
Ovisi gdje kupiš kuglu.Savjetujem citroen servis negdje vani (mi idemo u Trst) a cijena kugle ti je oko 100€.Imamo majstora u puli koji ako je membrana dobra napravi novo punjenje dušikom (100kn) i miran si dok ne probije membrana ili ne popusti opet plin (može biti par mjeseci a može biti i par godina).Cijevi ne treba mijenjati.Ako imaš nekog majstora za citroene sa hidraulikom,odvezi ga do auta koji ti se sviđa da provjeri stanje,i ako je u solidnom stanju nebi trebao imati još dugo vremena problema.Vozim citroene sa hidraulikom od kada imam vozačku (15 godina) i imam samo riječi hvale za sistem.naravno da ima i mana,ali nitko mu nije ravan po udobnosti.Ako netko treba savjet,tu sam.Vozio sam BX i to gti 1,9 onda 1,9 atmosferski diesel,onda 1,9TD,zatim xantiu 1,8 i 2,0 i na kraju c5II 2,0 HDI.Teško je reći koji mi je bio najdraži,ali recimo BX td nije trošio ništa,vozio na ložu,prošao sve i svašta,a vukao ko magare.Xantia 2,0 sa automatskim mjenjačem...krstarica za autoput,ugrađen plin,el.sicevi,grijani sicevi,original alarm,el.grijani retrovizori,radio sa cd changerom (original blaupunkt),pranje farova,sport vožnja...strava auto...potrošnja 12l plina...
Alex33 is offline  
Odgovori s citatom