Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 25.10.2011., 21:54   #2434
nadmadrac

Quote:
slafmat kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanimaju me iskustva sa dotičnim nadmadracem:

Nadmadrac 180x200cm WellPur GOLD T65 (http://www.jysk.com/hr/4/20/526/3410681/a/catalog)


Da li se isplati takav nadmadrac, ima li šta bolje možda za uzeti nego dotični nadmadrac, te iskustva sa tim nadmadracem.

Puno hvala na informacijama.

Vecinu madraca i nadmadraca za Jysk proizvodi Hilding Anders, znaci jedna od tvornica koja pripada grupaciji u kojoj smo i mi. U biti najveci dio dolazi u Hespovim navlakama ali proizveeno u poljskoj tvornici Hilding. Ova memory pjena bi prema oznaci, ako je tocna, trebala biti 65 kg i ako je tota pjena a visina je minimalno 6 cm, onda je to dosta fer cijena.
Za usporedbu, iako bas ne usporedjujemo kruske i jabuke, nas najskplji nadmadrac iz vrhunske ( osjetno bolje od ove memory pjene ) Curem memory pjene gustoće 85kg/m2 u istoj dimenziji kosta u Ceskoj, 15600 KC, sto je oko 600eura, znaci cca 4500 kuna.
Priznacete da je razlika drasticna, no iskreno to se malo prodaje, jer za nesto vise love, duplo vise recimo dobijete cijeli madrac koji je daleko bolja investicija od nadmadraca.
Dakle ako je 65 kg i ima cca 6 cm, bez navlake, onda vrijedi tu lovu.
Ako je 45kg pa makar da je 7 cm...nis od toga
I ono najvaznije..navlaka..od cega je i ide li dole.
Ne zaboravite da navlaka ucestvuje u cijeni sa skoro 30% ako je kvalitetna.
Za one koje zanima, XSensor je poceo sa radom u centru Solidum, pa zeljni saznanja kako izgleda to na cemu spavate odite pogledati, Koliko mi je poznato kolegica koja drzi trgovinu ima Ergoactiv i neku talijansku tvornicu madraca u ponudi, te Slamberland ijos par imena. Eto .-.ipak se okrece ...rekao bi Gallileo..mozda uskoro i Pefecta i Hespo zakljuce da je to dobra investicija.
almador is offline