Pogledaj jedan post
Old 03.01.2007., 17:54   #17
Quote:
damir1979 kaže:
nema nikoga drugoga sa strane, samo se boji veze zbog svakakvih problema koja veza donosi, tj pricanje, kompliciranje, svađanje itd.
bilo joj je prvi puta sad za Novu godinu samnom, ali moze biti da ju uhvati neka panika, nesigurnost, i da je to sve psihicke prirode u biti.. no mene smeta i bediram se sto pocne pricati kako cu se morat igrat s nekom drugom, kako nije ona za to, ako je mogla sve te godina bez toga, moze i dalje itd itd..
pokusao sam pricat jucer s njom, no samo smo se porjeckali i posvađali, ali probat cu ponovo

PS
Hvala svima na odgovorima

Ma daj očigledno je da je jako nesigurna i tom pričom kao morat ćeš si naći neku drugu za igru dokazuje upravo to, zapravo vjerujem da misli upravo suprotno. Ako ti je stalo do nje, onda ćeš morati upregnuti svo svoje strpljenje da joj svojim ponašanjem dokažeš da može imati povjerenja u tebe i da to što se katkad posvađate nije tako tragično, zapravo svađe, tj rasprave su dobar način da se kroz vezu izgrađujemo. Sve to bi moglo dovesti do toga da se i opusti u seksu jer je očito zakočena. Ne znam je si primjetio je li bila dovoljno vlažna jer ako nije onda je to moglo izazvati takvu bol, ujedno usljed napetosti dolazi do grčenja rodnice što opet može izazvati jednaku bol, znači najvažnije je to da ona zadobije povjerenje u tebe, a i sebe jer očito iz nekog razloga ima sheban odnos prema seksu i samoj sebi. Brijem da je nekad davno bila jako povrijeđena pa je generalno postala nepovjerljiva, ne nužno od strane nekog tipa, možda tijekom odrastanja je imala neke konflikte s ljudima zbog čega je postala jako zakočena...ma dosta toga sad tu može igrati ulogu, ali zapravo takvi bolovi nisu neobični niti za osobu koja se seksa već niz godina, a kamoli kad ti je prvi put.
lunali is offline  
Odgovori s citatom