Pogledaj jedan post
Old 21.09.2007., 21:29   #27
Quote:
Screamed at the sky kaže: Pogledaj post
Ok, znam da će me većina popljuvat, al meni je ta cura oduvijek draga

Apsolutno mislim da je spremna za ludaru , ali, ali......nisu stvari tako jednostavne...stvarno treba pogledat njen život....mislim,duboko sam uvjerena da nemreš bit normalan kad te život sa 15.g. digne na top-of-the-world razinu.....od tad je ona na vrhu..neminovno je bilo da će ovako završit....ok, možete mi bacat argumente zašto Justin i Aguilera i slični nisu pukli, ali svi znamo da svijet nikad nije bio toliko opsjednut njima koliko njom...kao i dan danas...bez obzira šta je danas to u negativnom kontekstu.....i onda te tip kojeg voliš i kojem si izrodila 2 djece vara i želi samo tvoju lovu, onda te starci napuste i ostaneš solo i cijeli svijet koji te je nekad obožavao se okrene protiv tebe jer shvate da imaš mane....

Kad ko dijete postigneš sve za šta se ljudi cijeli život bore, i još ne dođu ni blizu tome, izgubiš osjećaj za smislom, ciljem...imam osjećaj da ga je ona pokušala nać u tipovima, provodima, na kraju i djeci...sve samo da se osijeća ispunjenom...mislim da je slična priča i s Angelinom...idem usvajat djecu diljem svijeta da se osijećam ispunjenom ...eto, i njoj su trebale godine da tu svoju prazninu ispuni nečim konstruktivnim i pohvale vrijednim...inače, svi znamo da je bila još gora od Britney....al opet, mislim da je i Angie i dan danas tempirana bomba, koju samo trenutno zadovoljava ovakav život....

Sve u svemu, mislim da je Britney preosjetljiva,neiskvarena,pristojna osoba koja se kao takva nije snašla u užasnom svijetu oko sebe...
potpisujem od prve do zadnje riječi
Lory is offline  
Odgovori s citatom