Pogledaj jedan post
Old 02.06.2016., 05:25   #31
Zaštitu na radu i prvu pomoć ne morate položiti ako ste jedini zaposleni (ajde bar nešto ima smisla). To je provjerena informacija. Meni je firma jedna složila ponudu za sve kaj mi treba i tu je bio: evakuacijski plan, ispitivanje elektricnih instalacija, taj famozni aparat. Aparat imam, samo ga moram otići baždariti ili kak se to zove, evakuacijski plan sam sama složila, a te instalacije ću ispitati nadam se do kraja mjeseca (javite se nedici, meni su poslali najpovljniju ponudu koju sam dobila).

Što se tiče natpisa za radno vrijeme/ploče sa podacima firme, to sam slučajno izostavila jer to sama radim, pa se nisam sjetila. Da, treba imati natpis na ulazu na kojem piše: ime firme, radno vrijeme, adresa i oib. Može se dodati još i vlasnik ako želite (ako netko treba naljepnice, neka mi se javi )

@Geralt ne kužim te kak misliš prvi mjesec raditi bez da izdaješ račune. Od čeg si planiraš isplatiti plaću i platiti tekuće troškove koji idu prek firme (banka, knjigovođa, itd). Ja sad skoro sve radim prek računa jer ionako nisam u sustavu pdv-a, a kako sam prijavljena na 4000 neto, moram na to platiti doprinose i skupiti još 6000,7000 za taj famozni pdv kojeg moram platiti na stvari koje kupujem od poticaja HZZ-a, a kak nisam u sustavu, ne mogu ga odbiti.
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom