Pogledaj jedan post
Old 20.09.2017., 20:36   #58
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
po meni je ok dok su stvari organizirane i ne smetaju u normalnom svakodnevnom funkcioniranju.
slazem se. kod mene je tako

Quote:
Casperina kaže: Pogledaj post
jednom smo stan djelomično raščistili dok je bio u bolnici, ali ajme ... kad se vratio, umjesto "bravo djeco, baš mi je sada lijepo u čistom stanu" doživjeli smo takav ispad bijesa i ljutnje, optuživanja da smo mu bacili baš neke važne stvari, zabrane dolaska u stan ....
ne razumijem njegovu potrebu za skupljanjem smeca to mi je uzasno gadljivo.. ali razumijem ljutnju i bijes jer ste mu pobacali stvari. i ja dobijem shiz kad se netko dira u moje stvari bez pitanja!

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
I proklete plastične vrećice jer sam previše senilna da u dućan ponesem one platnene i previše škrta/ekološki osvještena da ih bacim. Pa milijun kartona od jaja iz faze dok smo razmišljali o nabavi kokošaka. Stolnjaci i posteljina od svekrve. Zavjese i tabletići koje ne koristim. Kuhinjski pribor za koji nisam sasvim sigurna čemu služi. Ma, sto kuraca.
sve pobacati ili dati!!
plasticne vrecice - koristi kao vrece za smece ili ih baci u onaj poseban otpad s plastikom. ostavi 2-3. smotaj ih u smotuljak i stavi u mali dzep u torbu da imas uvijek za trgovinu.
kutije od jaja - dati susjedi ili teti na pijaci koja prodaje jaja ili baciti u kontejner za papir i karton.
tekstil od svekrve - ne znam da li je poklon ili njeno.. u svakom slucaju - ako ne koristis bolje napraviti mjesto za ono sto ces koristiti.
zavjese, tabletici, kuhinjski probor - na dno ormara u neku kutiju, caritas ili nekom tko ima apartmane pa mu treba za goste.

ili sve stavi na stranicu fejsbuka Humanitarci (ili kako se vec zove) i pokloni.

a ovih sto kuraca si ostavi..... nije naodmet!

ja s vremena na vrijeme napravim cistku u stanu. najteze se rjesavam robe jer uvijek mislim da cu nesto nositi.. ali i to ce uskoro otici.

sretno!
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom