Pogledaj jedan post
Old 23.04.2007., 17:53   #3
Bok,
sve što si napisao stoji i ja bih napisala isto. Konzum SUCKS! Ali to je monopol i to se očekivalo. Ja sam jednom upozorila prodavačicu (full ljubazno) da je svim jajima istekao rok trajanja, nisu mi rekle niti hvala, nego se još uvrijedile. Sljedeći put ima da pozovem inspekciju i da ju dočekam pored frižidera pa da vidimo. Znam da nisu žene krive, ali hello? Jaja? Salmonela i ostale bolesti??

Ista stvar je i sa sirom i svim ostalim, doslovno tri dana do roka. Pa ja to ne uspjevam pojesti u tri dana! Tako je izgurao i Dukat s polica, držao je samo mlijeko i jogurt, tek da mu nitko ne može prigovoriti. Gavrilović nije htio popustiti njegovim ucjenama i traženju da se plaćaju silni iznosi za ulaz u trgovinu pa ih nema...

Posljedice? Te - da ja sad idem na plac i u Dionu. Mozda platim 5 kuna više, ali daje mi osjećam samopoštovanja koje mi Konzum ne bi dao kad bih trpila sva ta sranja radi pet kuna. Postaneš kreativan, čak me počelo i veseliti hodanje po placu. Prije nikad nisam išla, ali sad idem s veseljem. Vidiš, Konzum ima i pozitivne efekte na mene
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom