Pogledaj jedan post
Old 23.09.2008., 18:51   #12
Quote:
pravnica_1 kaže: Pogledaj post
Hm......dakle ovako......
kad upišem svoju šifru, pojavi se upozorenje da je šifra netočna....a kad probam kliknuti na ono zaboravljena šifra, traži se da napišem svoj mail u kojem bi trebao bit link za ulazak na facebook.......samo što ja ne mogu sad ući ni na mail, jer mi se i tamo pojavi da je šifra netočna.........

izgleda da mi je netko ušao u profil i izmjenio šifru i za face i mail.....
Što mi je činiti??????

ajmo hakeri
cura u nevolji
1.
Za rjesavanje ovog problema ako ste zaboravili password za logiranje u Windowse potreban Vam je bootabilni CD ili disketa za ulazak u DOS platformu.

Sljedite upute:

1.) Bootajte se u DOS
2.) Pozicionirajte se u C:\Windows\repair\
3.) Pronađite datoteku Sam i kopirajte je u C:\Windows\System32\Config\ naravno Owerwrite ( potvrdite kopiranje ) preko postojeće datoteke
4.) Restartajte PC i u Control Panelu odredite novu lozinku za pristup Windowsima.


2.
Kada se pokrene XP i welcome screen, klikni na CTRL+ALT i pritisni DEL 2 puta, otvorit ce se klasicni Logon Screen. u username napisite "Administrator" (bez navodnika) a password ostavite prazno, lupi Enter i uzivaj!


3.

Evo jedan koristan način da pristupite fileovima od ostalih korisnika na vaÅ¡em computeru, uz to možete raditi joÅ¡ mnogo ostalih korisnih stvari (poput mijenjanja passworda i sl).
da bi stvorili system user tj uÅ¡li u njega trebate napraviti sljedeće:

1.) Pritisnite Start i onda na Run, i u polje run napišete "cmd" (bez navodnika)

2.) Pojavit će vam se crni prozor, tj ms dos ili command prompt.

3.) u taj dos napište: sc create systemprompt binpath= "cmd.exe /K start" type= own type= interact
-ovim kodom dos će kreirati kraticu, koja kad se upiÅ¡e ( a to je: sc start systemprompt) otvoriti novi Command Prompt, ali ne iz vaseg accounta nego direktno iz systema.

4.) sada u dos napišite: sc start systemprompt
- otvorit će vam se novi dos isti kao i ovaj prvi

5.) sad minimalizirajte ova dva dosa tj command prompta i otvorite task manager. U task manageru morate iskljućiti process explorer exe, Å¡to ćete ućiniti tipkom End process. Kada iskljućite explorer.exe nećete vidjeti icone ni start meni. nebrinite, vratit ćemo to kako je bilo.

6.) Sada se vratite na onaj SYSTEM prompt, ako ga ne vidite koristite Alt+Tab, ali pazite da to bude onaj drugi prompt (system prompt)a ne onaj prvi.

7.) sada u taj system prompt ukucajte: start explorer.exe
- pojavit će vam se system user, i vi ćete moći radiiti sve Å¡to poželite na svom compu,( gledati fileove drugih korisnika, mijenjat im passworde i sl.).

8.) A da bi vratili stari user, u Task Manageru morate iskljuciti explorer.exe i onda idite (u Task Manageru) File>New Task i upisite explorer.exe i vaš vas stari account ce biti vracen

eto ga, i to je to, uz ovu radnju preporučujem casicu crnoga vina Vranac.




Ova tri nacina sam nasao na netu.
Licno nisam isprobao(nisam imao potrebe).
Probaj ako hoces.
_________________
__________________
Ja se tebi svidjam , a ti meni !? Uzmi ubi pa se pusku!! Samo za nju koja nije tu,a ona zna koja je ta!!
Mali Mrav is offline  
Odgovori s citatom