Pogledaj jedan post
Old 26.01.2011., 10:33   #1638
Quote:
snakehunter kaže: Pogledaj post
....prema priloženim fotkama činjenica je da je radio totalni amater(da ne budem grublji )....no za realnu prosudbu si trebao navesti obim radova i cijenu....pošto me nebi začudilo da si dobio točno ono što si i platio...
da ne pisem bezveze evo tocno sto sam dobio na mail kao ponudu:
"postovani cijena montaze potkrovlja bez materijala iznosi 34kn/m2 znaci priprmljena
povrsina za malanje..takoder imam najeftinije cijene materijala cd profil 4,70kn/m
ud 3.60kn/m.rigips profili 0.6mm, a ne 0.5 kojih je dosta na trzistu jeftinijih...
brzo ,kvalitetna, i najb. jeftina montaza..
ostalo na upit"

jos bih samo napomenuo da nisam ni najmanje komentirao cijenu radova, smatram da je povoljna i nisam ni trazio da ju jos eventualno korigira..dakle zvao sam da pogleda prostor i da moze pocet raditi ako njemu odgovara...
radi se o novogradnji (potkrovlje)..
ono na sto sam imao takodjer primjedbu ali sam eto popustio je da je vune koju sam kupi 14 cm izmjedu rogova i 5 cm za izmejdju profila on sve zgurao među rogove...njegov komentar na moj da sam vidio da se to tako pravilno radi po prospektima je bio: "a kam bi mi majsotri dosli da tak radimo, teorija je jedno praksa drugo"..
i još jedan njegov dodatni komentar: "a kaj bi ja sad za tu cijenu"!
djelomicno se mogu sloziti s time, ali morao me upoznati prije sta dobivam za tu cijenu, i reci da za 10-20-50kn vise nebitno moze biti sve ko staklo, pa nek si ja odlucim sto cu..ja sam bio vodjen rijecima iz njegove ponude:
"pripremljeno za malanje" i "kvalitetno"...
sam sam kompletno ožbukao i pogletao sve zidove i trudio se da to bude sve na špagu, pa mi sad sve to još teže pada...

da ne velim kako sam par dana strugao po glazuri komade glet mase koji su popadali i zasusili se po cijelom prostoru...na to parket sigurno ne bi mogao staviti..
madamba is offline  
Odgovori s citatom