Pogledaj jedan post
Old 16.12.2009., 19:43   #9
vec sam trazio tu knjigu jos prije skoro punih mj. dana i nisam nigdije nasao na netu da je itko procitao ili je mozda uploadana na net, nula bodova... vjerojatno zato sto je jos nova/tek stigla na nase trziste, nadam se da ce netko uspijeti nabaviti tu knjigu makar s jos nekim pol pol ili na 4 osobe se podijeli cijena, da pojedinac neplati punu cijenu da vidimo sta ima u toj knjizi ista uopce korisno, nadam se da nije samo puko naklapanje jer od toga zbilja nema koristi za nikoga

ja vjerujem da je moguce umom iscijeliti, jer to sto mi neznamo koje mogucnosti postoje i kriju u nama neznaci da to i ne postoji kao mogucnost ostvarenja pojedinih ciljeva

Quote:
Gradski konj kaže: Pogledaj post
a nisu uvijek bolesti vezane sa psihom, npr virusne itd. naš organizam jest savršeni mehanizam koji ima sposobnost samoizliječenja svih bolesti, no to ne čini.

pitanje je zašto ?

pitanje je zašto kod rijetkih to uspije, zašto kod većine ne uspijeva. ?

zašto većina tjelesa i psiha traži nekakav support u vidu utjehe, lijekova, raznih baba vračara itd.

zašto ne možemo kontrolirati voljno, sve mehanizme na koje do sad uglavnom voljom ne možemo utjecat. ?

dokazano jest da postoje primjeri samoiscjeljenja kod pojedinaca u terminalnoj fazi kancera npr. no 99,99999 % ostalih to ne "doživi".

zašto ?

znanost bi se trebala posvetiti proučavanju tog fenomena, pokušati dizati postotak samoizliječenih, pa bi se tako i smanjio broj lovaca u mutnom. odn, hrpe lezilebaroša, lažnih samozvanih iscjelitelja, loših liječnika službeno obrazovanih itd.
razloga inace vec ima kao npr. kod theta ucenju da nepokretanje samoiscijeljivanje problem negativno/lose vjerovanje, druge tehnike vele da je u pitanju bas karma od prijasnjih zivota itd. itd.
SAS is offline  
Odgovori s citatom