Pogledaj jedan post
Old 24.04.2013., 22:00   #15
Quote:
ellory kaže: Pogledaj post
moj najdraži obrok je doručak.
uvijek, ali baš uvijek doručkujem.
ako krećem iz kuće u 6 ja se dignem u 5 da bi stigla jest budim se gladna i nema šanse da preživim dan bez nečeg konkretnog. to ne znači da mogu sve jest ujutro. želudac mi se okrene kad moj dragi ujutro jede ostatke od večere (tipa riba ili lazanje)
potpisujem od a do ž, no s naglaskom na boldano ja sam isto takva!
doručkujem obavezno uz veliku šalice instant kave s vrlo malo šećera i vrlo malo mlijeka, a jedem svašta. u zadnje vrijeme je to najčešće zdjelica zobenih pahuljica sa sušenim voćem i sjemenkama, ili zdjelica fitness pahuljica, ili nekoliko keksa od žitarica (grancereale, digestive i sl.). za vikend znam pojesti sendvič s mliječnim namazom i sirom, a par puta sam pojela i 2 štrukla ili pak komad kolača, kako se što nađe...
međuobrok mi je uvijek bar 1 voćka.
ručak je raznolik, tjestenina, meso, riba, povrće, sir... kombinacije su različite. al za večeru sam najgora, tu bude svega danas je za večeru pala kriška torte i sladoled no dobro, to je zbilja rijetkost. češće to bude jogurt, ponekad puding, a ponekad rižini krekeri s posnim sirom... kad imam vremena i volje, ispečem si jaje ili palačinke za večeru. jučer su mi večera bile 2 žlice maslaca od kikirikija
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom