Pogledaj jedan post
Old 26.09.2006., 21:42   #14
Quote:
STINGer kaže:
Ma ne pjenim se, već govorim ono što sam vidio na vlastite oči i ono što su mi ljudi (odlični prijatelji) rekli iz svojih iskustava u razdoblju od godinu dana korištenja.

btw... kad sam prije 3 godine kupovao TV i odlučio se za Sony Trinitron i meni su dolazile svakakve reakcije o tome kako je Sony smeće, blać, truć... Jedini problem je prašina koju treba čisiti sa njega jer radi non stop, pa "vuče" dosta prašine
Pa no, i ti si meni preporučivao Sonyja kad sam ti rekao da sam imao problema s CRT Panasonicom i Samsungom, ne!? Jedina solucija mi je ostao onaj Sony od 3 i nešto tisuća kuna - za to još moram razmisliti! Ali za ove skuplje stvari (plazma/LCD) čuo sam da Sony ne valja!
To je problem foruma - i ovog i svih ostalih! Sto ljudi, sto ćudi! Svatko ima drugačije mišljenje ili iskustva i onda čovjek ne zna što da kupi! Ti nudiš Sonyja, ja nešto drugo i onaj gore se može samo upucati jer nije dobio nikakav odgovor, a u pravu smo vjerojatno i ti i ja, zar ne!?
Preporučujem tebi, illegale, da odeš u par trgovina, razgovaraš s prodavačima, pitaš ih sve što te zanima, što si čuo (i dobre i loše stvari) i što ti peporučuju! Ne se zadržavati u jednoj trgovini nego ih obići više... Meni su u svakoj trgovini govorili da kupim Panasonica (pa čak i tamo gdje su prodavali Sonyja, Samsunga ili nekaj drugo) - kupio sam Panasonica i jedfva sam dobio natrag novce za njega - slika smeće! To može potvrditi i cyth koji je kupio taj Panasonic: https://www.forum.hr/showthread.php?t=164442 !
Ja sam još u fazi kupnje - CRT, plazma, LCD ili možda čekati OLED!?!?!?
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom