Pogledaj jedan post
Old 01.09.2004., 09:07   #4
Re: Re: Ovlasti prometne policije

Prije svega - Hvala vam na odgovorima!
U par navrata sam na različitim mrežnim okupljalištima postavljao isto pitanje, ali nisam dobio odgovora.
Quote:
Vojky kaže:
Može - jer su naredbe službene osobe najviši propis na cesti.

Divota!

HR naljepnica ti nije potrebna za vožnju unutar Republike Hrvatske, nešto je netko krivo napisao.
Doista! Mea culpa! Zato i uvijek uzimam sve što pročitam na forumu sa značajnom dozom rezerve. U ovom slučaju sam ja taj koji je pogriješio; tj. krivo citirao:
Quote:
Spinnaker kaže:
Pise gore,u onom topicu o onovom zakonu.
uzea mi je dokumente,i reka da imam 20 minuti da odem do stanice za tehnicki kupit nalju i pokazem mu je.
Tema: Naljepnica na šoferšajbi
Pogriješio sam za vrstu naljepnice, ali svejedno - ako mupovci mogu što hoću svejedno je...

Može te zaustaviti svaka službena osoba. Od prometnika do ministra osobno.
Divota!

Morao je u tom slučaju uključiti rotaciju.
Imao je uključenu rotirku, samo policija, od ministra pa do prometnika što ih slikaju na TV laprda kako se oni zalažu za sigurnost u prometu, a onda za ovakvu sitnicu riskiraju meni infarkt (Srećom nisam vozio!) i mrtve na cesti...
Zuba -
Glede radnog naloga - Smijem li ga ja zatražiti da mi ga pokaže?
Glede druge rečenice: Znam to o čemu govoriš! No ja nisam mislio na prvenstvo prolaza nego na trjeranje na kršenje propisa i ugrožavanje sigurnosti...
Nažalost počinjem misliti kao i oni koji smatraju da je Hrvatska policijska država. A nisam tako mislio. Žalosno je da je neki socijalni slučaj sa srednjom školom bog na cesti, te da te djelatnik u policijskom laboratoriju, koji ima značku i pištolj, može maltretirati kako mu se sprdne. Pardon - kako mu dozvoljavaju zakoni ove države. Policijske države.
Žalosno.
Jako žalosno!
Friedhelm is offline  
Odgovori s citatom