Tema: Sephora
Pogledaj jedan post
Old 18.06.2006., 23:16   #64
Quote:
hajdi kaže:
Ma ja se zgražam nad tim masama koje stoje na kiši (i hladnoći) ispred Kike samo da bi bili prvi koji će kročiti u nju, nad ljudima koji satima čekaju pred McDonalds'om da bi bili prvi koji će prijeći njihov prag, a isto tako sad na tim ženama koje će nadjačati osiguranje samo da bi prve prekopale police Sephore u Zagrebu i grabile kao da se sprema kraj svijeta
I čudim se nad tih 250 kozmetičkih brandova (ne proizvoda) kao da u Zagrebu (i drugdje u Hrvatskoj) postoji samo Rosal i Becutan. Pa uz sve silne Martimexe, Limonije, Irise, privatne parfumerije i dm-ove (ako ćemo i o socijalnoj kozmetici ) bit će to samo još jedno mjesto za trošenje brda novaca, ništa drugo. Dućan. Parfumerija.
Ali ne, žene padaju u ekstazu...
Ajme, vrti mi se već u glavi od tolikog kolutanja očima
mislim da ovo o cemu pricas nema veze sa zapadnjackim smecem nego s nasim ljudima koji hrle bilo kamo gdje se cini da bi mogli nesto dobit na akciji ili jos bolje besplatno.

na otvorenju jedne bille ljudi su stajali cijelo popodne pred ducanom ne bi li dobili - zutu plasticnu loptu na kojoj pise billa

gledala sam prije izbora promocije politickih stranaka gdje su se ljudi hrpimice gurali oko standova ne bi li dobili kemijsku s logom stranke koja ih uopce ne zanima ili su mozda cak protiv nje, a da ne pricam koliki su po dva-tri puta stajali u red ne bi li dobili besplatan badge.

ne tako davno penzici pogazise klince jer se na standovima promotivno dijelio sladoled a oni trcali po jos jedan cim su prvi pojeli

tak da, nazalost, nije to zapadnjacko smece nego domaci sljam.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom