Pogledaj jedan post
Old 11.09.2012., 01:15   #188
Quote:
..angie.. kaže: Pogledaj post
Da se nadovezem na moj post gore..
Vadila krv u ponedjeljak i nalazi su i vise nego savrseni..
Kvržice su i dalje tu. Ona ispod pazuha bezbolna, a ispod desnog uha na jači dodir malo bolna. Nit se povlace niti rastu (barem nisu narasle puno preko noći koliko osjetim, iako mi se čini da možda ispod uha mrvu narasla, no nezamjetno).

Dr mi je napisala uputnicu za UZV dojki i objih aksila (jel to pazuh?), i navodno da ću na pregled čekati poduže..
Trebam joj se javiti slijedeći tjedan ako se čvorovi ne smanjuju ili ne nestanu, pa je rekla da bi me možda slala na punkciju čvorova. Čitam ovdje da je bolje prije napraviti UZV pa onda tek punkciju, no kako da to napravim kada su liste za pregleda navodno jako dugačke te ću čekati min do 5 mj. 2013?
Evo mene ponovo..
UZV gotov, imam ciste no ništa strašno. Nalaz govori slijedeće:

Uredni prikaz kože i potkožnog tkiva. Uredni žlijezdani parenhim.
Lijevo na 2 h cista 6,4 mm, kao i dvije na 3 h veličine 6,9 i 4,5 m (dojke)
u desnoj aksili jedan pravilni limfni čvor veličine 9,3 mm
u lijevoj aksili dva limfna čvora održane arhitektonike veličine 9,1 mm i 19 mm, uz jaču vaskularizaciju hilusa.

Ne nalazi se drugih fokalnih lezija benignog kao i ekspanzivnog karaktera.

Uglavnom slijedeći je korak bio ići kod hematologa da se punktira..

Danas sam bila i toliko se razočarala da ću koliko mi se čini kada mi nalazi dođu (sve koje sma radila neovisno o ovome) odustati od doktora.

Čovjek mi je rekao da to nije ništa, ispipao mi kvržicu ispod pazuha, doslovno ju izgnjecao toliko da me boli cijeli dan i rekao da je to vezivno tkivo..
Kuglica tj ajmo reći valjak se miče i iako nisam doktor i ne mogu znati moje je mišljenje da to ne može biti vezivno tkivo jer se tkivo koje "povezuje" (toliko vlda znam da mogu razlučiti što to znači "vezivno tkivo") jerbo se miče dosta i nije statično tj povezano uz ništa čvrsto.

Po papirima se mogu napokon nastaviti baviti odbojkom, pa kad me stepe temperatura ponovo šta onda??? Tužiti ne mogu jer nemam novaca za to, a taj će se doktor nastaviti ponašati prema pacijentima ovako..
Hbg to je moje misljenje, možda sam u krivu, no nakon što me je zlifraou roku od doslovno minutu kada mu je došla žena iz neke farmaceutske tvrtke sam se tako osjećala. Joj da, i 2 rečenice po max 10 riječi (ukljucujući i,a,ili etc..) puno znači..

Hvala Bogu pa svakih 20-tak doktora naletim na nekoga tko se barem trudi pogledati neke stavke i promisliti dva puta o tome što pacijenta muči..
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom