Pogledaj jedan post
Old 09.05.2012., 05:46   #330
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
E ovak.. svojedobno, prije nekih 10 god bio sam fakinčić za žene. Ono lako mi je bilo steći njihovu pažnju, izvuć ih van, lijepo se nasmijat i zabavit s njima itd. I bilo im je super sa mnom i meni z njima. Najteža mi je bila pis of kejk. Kratko i jasno, you get the point.......
''žene su kao biljke uvjek ih treba iznova njegovat i posvećivat im dovoljno pažnje, ako im ne posvetiš svoju pažnju ona ode drugom- ta divna stvorenja žene''
-bajker

a što se tiče osvajanja nije ti to problem sa ženama 30+ pa ni sa bilo kojim, ne postoji neosvojiva žena. ''posveti joj pažnju i vrijeme, učini da stekne tvoje povjerenje jer svaka ima neki ožiljak koji joj neda da bude s nekim pa se zatvori u sebe (te su lako osvojive) kad ti počne pričat o sebi i bar neke detalje o svom živtu-ona je već tvoja.

žena kad se otvori tad imaš ključ od svega šta poželiš, naravno iskren i normalan moraš bit u startu to vole, ako nisi iskren brzo te prokuže, neko je ranije spomeno da žene od 30+ nisu za ljubljenje u parku (što ne znači da nisu u sobi ) istina jest da u tim godinama većina žena razmišlja o braku, tako da moraš igrat otvoreno sa njima jer nisu to klinke to su zrele žene, koju su puno toga prošle pa im nije teško skontat kad ih muljaš

al ako si iskren, i otvoren, naravno kulturan, strpljiv i dovoljno uporan možeš imat koju poželiš. (ne zovi je u krevet čekaj da ona tebe pozove)

a što se tiče prvog kontakta u tim godinama su većinom sve otresite zbog ranijih loših veza, al nemoj da te to zbuni samo ćeš je zanimat ako vidi da ne odustaješ
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU

Zadnje uređivanje Sves : 09.05.2012. at 14:42. Reason: Skraćen quote
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom