Pogledaj jedan post
Old 10.06.2010., 12:32   #51
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Prika, da ja tebi nešto kažem.

Dakle, i ja sam 8. razred i mi se mlataramo po cili dan, svaki dan neka nova igra, imamo jednog koji nas živcira pa ga nas 8-9 ispleskamo dobro. Danas smo igrali igru tko će koga više išarat kemijskom po cilom tijelu, pa je to borba, udri rukom nogom glavom kurtzom šaraj pobjeđuj, to je jedino na pameti, kakva škola. Onda se gušimo, bacamo na pod i sve živo, gađamo gumicama balunima kemijskama olovkama KREDAMA, cipamo se po nogama da padnemo i pljucama se gađamo. I to radimo cijelo vrijeme.

Jedino ako tvoj sin ima neki problem koji ti ne želi reći, možda je fizički manji (ne želin vriđat ili nešto), ali mislim da moraš porazgovarat sa njim.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom