Pogledaj jedan post
Old 12.03.2007., 07:45   #11
Quote:
minotaurus kaže: Pogledaj post
zasto svi pametuju,a nitko ne da zeni odgovor.mozda ona ne zeli ici na faks,ili nema uvjeta.ne mogu svakom mama i tata placat faksove.
i mene zanima ista stvar,pa ako netko ima jos nesto korisno za reci o tome ja bih bio zahvalan.
dakle kad otprilike pocinje taj tecaj,u kojem roku bi nas mogli obavijestiti o rezultatima,da li je istina da radis kao vjezbenik i za vrijeme tecaja,da li mi ide staz,i kojika je kadetska naknada koju dobivamo za vrijeme pohadanja tecaja..btw cuo sam da se trazi plivanje u toj provjeri motorickih sposobnosti.kaj bas moras biti superman da prodes poligon,ili ono u srednjoj formi?
toma je vec odgovorio na pitanje sto se tice provjera za upad na tecaj. ide placa i staz. placa je umanjena, mislim da se dobija oko 2500-3000kn. tecaj pocinje kad mup raspise na natejaca (prati na mupovovj stranici) onda se moras kvalificirati odnosno proci sve testove kao npr. psihicke i motoricke sposopbnosti i svakako opce znanje. za plivanje ne znam ali vjerojatno je pozeljno da si plivac i ne trebas biti supermen ali nekih 2-3 mjeseca prije da se malo ficki pripremis(trcanje, poligon sklekovi, trbusnjaci, zgibovi na precki i sl.). Cuo sam da je bilo oko 1500 kandidata aprimilo je samo 300. No ako izrazis zelju da ces raditi u Istri ili Dubrovniku upadas sto posto jer tamo je manjak policajaca. Najvise ih je sad na tecaju iz slavonije pa moglo bi im se desiti da zavrse u ta dva podrucja.
rma is offline  
Odgovori s citatom