Pogledaj jedan post
Old 22.04.2011., 19:57   #9038
Quote:
Mario&Petra kaže: Pogledaj post
evo čitam vas, shvatila sam da je umnjake najbolje vaditi na stomatološkom fakultetu..

dal se tamo treba naručivat?? koliko se čeka otprilike??? kakav je postupak (daje se lokalna, koliko treba da rana zacijeli, šavi)

hvala na odgovorima!!!
Nemoj se ljutiti ali da si citala onda bi znala odgovor na sva ova pitanja. Stvar je individualna - isto je samo da dobijes anesteziju nakon koje nista ne boli i savove skidas za 7 dana. I svejedno je gdje ih vadis, Dubrava, SF...


Quote:
Me,myself and I
Danas sam dvaput njime isprala usnu supljinu(samo ga ne treba progutat,i drzat u ustima par minuta)i vec vidim razliku .Mogu si mislit kakvi ce rezultati bit za koji tjedan .
Ajde super pa nam javi! Mozda da poslikas sad i za koji tjedan? Ovo da se nakon jednog ispiranja usta s 3% hidrogenom vidi razlika...hm, prilicno revolucionarno, ne znam kako to vec nekome nije palo na pamet?
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline