Pogledaj jedan post
Old 13.10.2009., 16:33   #11
Quote:
waterlily kaže: Pogledaj post
...Ja bih se više na tvome mjestu fokusirala oko grmolikih skupina biljaka, koje čine prekrasno mjesto za kakvu klupu ili dvije, a poneke od njih obavezno mirisne.....kao ljetni jorgovani, cvatu cijelo ljeto i mirišu....imaš nekoliko boja, onda forzicija, cvate među prvima na proljeće, zatim razne vrste jasmina i pajasmina, također za sjenovita mjesta-hortenzije-cvatu cijele godine, pa poneki čempres u kombinaciji sa klematisom da se penje po njemu, grmolike ruže, a posebno obožavam kozokrvinu mirisnu, neka vrsta grmolike penjačice, njoj treba neki potporanj, ali zato miriši božanstveno...i suručicu, ako imaš zaklonicu možeš posaditi smokvu-efektna je i daje malo hladovine, kao i magnoliju. Od trajnica-cvijeća visine do 1 m mogu ti preporučiti plamenac visoki koji cvate od proljeća do jeseni i ima poseban miris.
sad sam otišla malo predaleko od teme, bok
nisi nisi... mene baš zanijelo ovo tvoje pisanje, onako romantično, kao u starim filmovima, kada se dvoje zaljubljenih nalaze u nekom mirisnom vrtu pa negdje u sjenici pod grozdovima cvjetića neka sakrivena klupa



OT: Savjetovala bih Renati da svakako posadi i neko žuto drvo, koje bi onda s crvenim i zelenim davalo baš onu bogatu jesensku paletu boja
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom