Pogledaj jedan post
Old 18.06.2008., 18:51   #4322
ne, ne prima pavlek tanjica više i ne idi kod nje jer ju boli k za pacijenete.
žena je fina i mila i sve štima, al eto meni ne da uputnicu za endokrinologa, nije mi htjela dat uputnicu za ultrazvuk i UVJERAVALA ME da je samnom sve u redu i mnoštvo drugih stvari!!!
uglavnom ona je super dok se ne razboliš.
eh kad bi meni bilo bitno jel mi doktor nježan!! daj budi prvenstveno čovjek, onda znaj radit svoj poso i prestani brinut za novac zdravstva i poreznih obveznika već slušaj što ti govorim i pobogu budi mi od koristi a ne sprčkat i zeznut sve moguće.

tanjica pavlek je fina, nježna i pristojna doktorica i tu priča staje

znaš što mi je rekla nakon kaj sam joj pred nos frknula nalaz da IMAM PCOS i da očito ne nisam paranoja, rekla je ništa. niti jedan savjet, nikava informacija, ništa, ama baš ništa.
ona: pilule ili dijete?
ja: (mislim: fuj, bogte kaj to jedino znaš) dijete .
Ona: ZNATE DVA I DVA U MEDICINI PONEKAD NISU ČETITRI!


što je to trebalo značiti? kaj tako jedan doktor razgovara sa mladom ženom koja silno želi djecu, a možda je neplodna.
ne da mi uputnicu za ednokrinologa jer ona zna koji je moj hormonalni stastus!!
kako ona koja mi godinama tvrdi da sam paranoična kad govorim o promjenama hormona, ciklusa, dlakama i sličnom sad odjednom zna hormonalnu sliku.
fuj.
to nije doktor, to je već za penziju.
sad je imam samo za uputnice i jedva čekam da mi se netko sa foruma javi sa imenom doktora, da pređem kod te spospbne osobe koja će valjda i NAPIPATI JAJNIK VELIČINE ŠAKE, a ne mi tvrditi da je sve u najboljem redu.

dajte mi direktne ljude, učinkovite i poštene, te sposobne, a ljubazne si slobodno zadržite. ljubaznost nije garancija da te doktor neće sprčkat.
o tanjici u najviše slučajeva pročitate po netu da je jaaako fina i divna i nježna i ljubazna i sve ispita i sve objasni. e pa ona vas ne sluša. ona čeka da zašutite da bi vam rekla da: dva i dva nisu četiri
i da vam se dijete eto nije posložilo
i da svaka druga osoba ima hpv (kao šta se uzrujavaš)
i da je 6 godina infekcije candide normalno jer ona živi u organizmu.

javno ću to iznositi uvijek, pitajte šta vas zanima.
neke od primjera navela sam i iz rekla-kazala i sa drugih foruma, većina su moji.
zelena sara is offline