Pogledaj jedan post
Old 12.11.2017., 16:34   #19
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
@leteca isao sam neko vrijeme u savjetovaliste u crveni kriz i bilo mi je super fali mi to no jbg. Popunio im se kapacitet ja sam prestao pokazivati napredak i eto. Jbg, zasto ti mislis da ja za sebe mislim da sam poseban ? Neobican mozda, ali poseban ne bas.
Neobičan, poseban, isti kuki. Iz tvog sam pisanja stekla dojam da se osjećaš nekako izdvojenim od drugih ljudi, kao da smatraš da si proživio nešto što oni nisu pa stoga ne možete ostvariti dublju komunikaciju. To je čest slučaj kod istraumatiziranih ljudi, a tvoja obiteljska situacija mi se čini prilično toksičnom.

Ima još šrinkova, savjetovališta, šamana, iscjelitelja... zapravo je svejedno za što ćeš se odlučiti, bitno je da te je osoba kojoj dođeš u ruke spremna saslušati i razumijeti bez nametanja nekih svojih mišljenja. Smisao svog života možeš otkriti samo ti sam, nitko drugi to ne može učiniti umjesto tebe.

Za početak mi se čini da bi ti bilo dobro nekome se otvoriti, izbaciti iz sebe svu negativu koja te opterećuje, koju držiš u sebi dok ne pukneš, a logično je da dok bjesniš nećeš naići na razumijevanje. Ono što si naučio u savjetovalištu i dalje je s tobom i može ti pomoći - osoba s kojom si radio dovela te je do neke točke, dalje nije mogla, sada je vrijeme da preuzme netko drugi. I tako dok se ne naučiš sam nositi sa svojim emocijama i frustracijama, planirati budućnost i uspostavljati dublje odnose. Ukratko, dok ne naučiš živjeti.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom