Pogledaj jedan post
Old 04.01.2008., 00:21   #71
u sta ja volim trgovce, imam puno iskustava sa reklamacijama i sl, ali uglavnom sa PC komponentama...uglproslu zimu kupio New Balansice u Splitu, one zute, 872 mislim, nakon par nosenja, ona guma na "spicu" se pocela naglo odlipljivat, nis ja lagano nosim nazad, teta nudi da zaminim, kazem ocu novce ne zanima me nista, ona samouvjereno, novce ne vracaju i tocka...nista, ja skroz smiren, "u redu, zovem inspektorat, meni svejedno jer i tak dobijem svoje novce", (imam broj u mob-u vec dugo), vadim mob i pred njom, ova se sva ustrtarila, kaze nazvace seficu da je pita, "kao" nije ju mogla dobit, ja kazem ne zanima me ocu novce, zena kaze ok, dala novce i bok

imam puno iskustva u kupovini racunala, a to vam je isto jer trgovac je trgovac, inace sastavljam svima u mistu kompove, bilo je puuuno situacija da sm im jebo sve svece na telefon i u samim trgovinama, al sad vec imam "iskustva", ne gubim zivce, nikakva dernjava (iako i ovo djeluje), odma spominjem inspektore, HUZP i televiziju, pa da vidite kako minjaju pricu,

odnos nasih trgovaca prema kupcima je opcenito katastrofa, ali nisu samo oni krivi vec i kupci koji se vec godinama dokazuju svojim neznanjem i ne brigom za svoja prava, primjer dodjes u ducan treklamirat jer si kupio smece, pitas jel mozes dobit novce nazad, teta ti kaze ne moze, zamjena samo, a ti, i jos 98 od 100 drugih kazes u redu, naravno da ce odjebat onu dvojicu sta traze novce nazad, jer misli da su oni debili i da im ona te novce u biti ne treba dat, ni po zakonu ni po cemu drugom, dakle ljudska glupost s obje strane

borite se za svoja prava, nemojte da prave budale od vas
marko356 is offline  
Odgovori s citatom