Pogledaj jedan post
Old 26.07.2012., 14:28   #1
Unhappy Ne zelim seks prije braka

spavanje prije braka za mene ne dolazi u obzir, a i veliki grijeh je to, zelim biti cista ...

eh sad .. posto moj momak (veza na daljinu), nisam bila oko 3 mj. u bosni, nismo se vidjali. a ja fb nemam (iz privat.razloga) ...
zvao me je i pitao kad cu ovog ljeta biti sama u stanu, tj. bez roditelja... i to je ubrzo..

eh hoce on da uzme sebi za to vrijeme slobodno i da dodje kod mene u moj stan na par dana, dok mojih nema... a prijevoz i sve to on ce sam da rjesi.. rekao je ili dolazi ili ne moze vise ovako, jer tek tamo u januar bi dosla ja a umoran je od cekanja , posto nemoze bez mene, 100puta kaze da mu se svidjam da me zeli, i jako pozuruje za zarukama, meni je to jos rano.. mlada sam jos, imam jos nekih 5-6godina ispred sebe zabave imam 22, a on 24 ...
zadnji dana stvarno mi porukama dosadjuje, svaki dan me pita kad dolazim, navajuje da dodjem bar preko vikenda, ja nazalost nemogu jer radim .. i onda je on na ideju dosao da me posjeti.. ja ne znam kako cu to podnijeti..a jako mi je drago da cu ga vidjeti poslije 3 mjeseca ;D zagrliti poljubiti ;D
mene muci samo jedno, ne zelim da se pokajem poslije svega... ali sto se tice milovanja, kad budemo sami u dnevnom boravku plasim se da nece preci u intimnija diranja i za nedaj boze, toga se plasim, i zelim da spavamo u razdvojenim sobama, da to sprjecim,,ne znam kakav je on, hoce li jednostavno ustati i leci kod mene,, u tom slucaju cu se zakljucavati! ...
ja se plasim da me ne testira jesam li nevina? a kako sprjeciti da se to ne desi?
bit ce 4 dana ,, jedan dan sam isplanirala da idemo u zabvani park, cisto da nam prodje dan,, a za ostala ne znam, izaci cemo negdje po gradu...

ali se plasim kad budemo sami u stanu, navecer, prije spavanja da nam nece biti misli na ono sto ne zelim... jos ja sam osoba koja tu i tamo svoju vjeru, ne zelim sex prije braka.. nek dodje u posjetu da popricamo i ok...
jer rekao mi je ili da dolazi da me vidi ili da prekinemo, jer do januara ko ce izdrzati ipak mislim da ni ovo ne bi svako uradio, samo putaovanje ce ga kostati mnogo::i to samo da me vidi na par dana:::i da stalo mi je do njega jako:::

MOLIM VAS SAMO OZBILNJI ODGOVORI JER JE STVARNO BITNO

Dajte mi savjete molim vas ozbiljne.... hvala
zelenazelena2 is offline