Pogledaj jedan post
Old 25.02.2009., 10:34   #10
Krvarenje izmedju menstruacija

Imam pitanjce koje me zanima, a i vjerujem da nisam jedina sa time.
Menstrualni ciklus mi je sve uredu možda koji dan vamo tamo, ali sve u svemu po rasporedu.
No sad si postavljam jedno pitanje, desi mi se da nakon menstrualnog ciklusa kroz neko vrijeme usred mjeseca dođe do krvarenja, nekad obilnog nekad slabog, bila sam kod ginekologa i rekla mi je da se dešava i prerana ovulacija a i drugim riječima koda mi se menstrualni ciklus ponavlja po drugi puta.
Istom imam poremečaj hormona,pa to liječim, pa dali to nešto utječe na sve to?
Krvna slika mi je uredu, i bila sam na ultrazvuku jajnika i ta slika mi je sasvim uredu i sve teče po špagi.
Što se tiće iscdjeka, nekad je smeđkast a nekad svijetliji, pa sam se i u vezi toga zapitala, no ginekologinja mi je rekla da to ništa nemože ničemu zasmetat. Pa pijem tablete da to maknem, sad da me ubijete nebi se mogla sjetit kako se zovu no na slovo K su.
Ja vas pitam sada, dali to može stvarat neke probleme, ako mi se dešava kao po drugi put krvarenje koda imam po drugi put?
i ginekologinja mi želi dat kontracepciske da se smiri to, no nisam nešto sigurna u njih jer obično su ljudi govorili da nisu dobre. (pila sam ih jedno vrijeme i smirile su sve to, no malo se ih bojim, neželim se zaribat)
Dali se ja moram više zabrinut u vezi toga, jer mi to ide već na živce.
sunasce1 is offline  
Odgovori s citatom