Pogledaj jedan post
Old 17.04.2011., 23:40   #181
Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
Vidim po tvojoj registraciji odkad si na forumu (osim ako nisi mjenjao nick). Dokaz iz prve ruke. A otkad je automatski promašeno ili pogrešno imati drugačije mišljenje od tvoga o nečemu?
Domovinski rat je nešto što se treba poštivati i tu nema filozofiranja ali domivinski rat isto tako nije sveta krava da se o njemu ne smije pričati. I nije samo Gotovina branio Hrvatsku nego mnogo njih koji danas nisu među nama i svaki učesnik vrijedi isto jer stavio je ono najvrijednije na raspolaganje a to je njegov život. Ali pošto smo mi narod sa očitim problemom megalomanije nebitno o čemu se radi tako da ni svi životi nemaju istu vrijednost onda nije ni čudno sve ovo đto se dešava A na kraju krajeva ovdje nije riječ o domovinskom ratu nego o različitoj zastupljenosti stvarnih problema koji muče državu i narod a u medijma im se nikako ne pridodaje ista pažnja i vrijednost a a da ne spominjem tajming. Samo podsjet da neodemo sa teme.
Promijenio sam nadimak, evo ti popis članova foruma iz 1999, koliko vidim tebe nema, ja sam No123 kasnije No22 i sada Falkon.

Ti imaš problem u postavljanju prioriteta važnih za RH pa ti je i ova tema promašena i treba ju prebaciti u "Ludu kuću".

Quote:
FANCY kaže: Pogledaj post
A što nejagore to i dalje činimo unatoč svemu ovo što se događa. Dobro reče Bruno Bušić, čovjek je bio točniji od Nostradamusa.
U jednom od svojih tekstova iz 1975. Bruno Bušić je napisao:

„ ... Da smo složni i čestiti davno bismo imali državu. A bit će nje, rodit će se slobodna Hrvatska kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema ni jedne države da je nastala bez krvavih gaća. Vjerojatno ćemo se i mi morati pobiti za slobodu sa Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi podjednako ...“[7]

„... No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidit ćete kako tek naši kradu. Svak nas je stoljećima krao i potkradao, a najteže će i najgore biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će biti najveće i nerješivo pitanje - kako nas tada spasiti od nas samih?“[8]

Izvor wikipedia.
Bruno Bušić nikada to nije rekao nego Ante Matić u svojoj knjizi "Imoćani".
Falkon is offline  
Odgovori s citatom