Pogledaj jedan post
Old 31.01.2006., 15:51   #14
nema potrebe

za muljanjem.niti ima smisla.
ovi ovdje u zg ambasadi nema teorije da daju turisticku vizu kao sto vec neko rece osobama koje nemaju nekretninu na sebi i koji nisu u braku a i koji nisu u nekom stalnijem radnom odnosu(oke ovo se moze i izmuljat).

u startu smo im svi sumnjivi.

postoji viza H-2B.sezonska radna viza.po mojim saznanjima jedini(ako ne jedini a onda najelegantniji) nacin da se legalno dodje do amerike i neko vrijeme tamo ostane.

i amerikanci kao i svi imaju potrebe za kvalificiranim sezonskim radnicima posebno u turizmu.
ako hrvatska treba sezonskih radnika onda ih valjda treba i amerika.

naravno pod tim mislim na one koji govore engleski i po mogucnosti jos koji svjetski jezik i koji imaju nekakva radna iskustva kao i kvalifikacije.

rad na crno kao i odlazak turisticki pa onda ostanak tamo ne bih nikom preporucio iako to rade milijuni meksikanaca.meni se to cini kao velika gnjavaza koju sam vec prosao su europi.

family viza je mogucnost.samo sto se tada ceka i po 10 godina da bi se dovelo recimo brata ili sestru u usa.

uvijek se buraz moze prijaviti za rad na cruiserima.pa ostat kad odradi jedan tur. takvih iz cro ima podosta.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom