Pogledaj jedan post
Old 02.06.2003., 23:14   #16
Evo par rijeci o CIRu...

Stari smo 4 godine, poceli smo u AoE-u(obicnom) te smo migrirali preko razno-raznih igara, a za sada smo se smirili u GBG/JK2 Zone sektoru.

Klan je uredjen u stilu monarhije, sa Carom na celu legija sa Imperijalnim Centralnim Zapovjednistvom kao visokim tjelom koje provodi volju Cara kroz celicnu saku ratnika koji sluze u Legijama. Kao sto je Rimmer vec rekao, CIR je podjeljen na Legije, gdje svaki member bira u kojoj ce Legiji sluziti, a moguce je sluziti u vise legija.

Po cemu smo razliciti od toliko drugih klanova?

CIR se zasniva na elitizmu i RPG mitologijskoj religiji. Vecina membera prije ili poslije pocinje malo se zajebavat sa RPGom, tako da su fanaticni poklici cesti unutar igre.

RPG je obavezan, kao sistem odrzavanja reda i davanja dodatne dimenzije gejmanju. Tako NPR Clan Warove ne zovemo tako nego Krizarski pohodi(za sada smo uspjesno ostvarili 14 takvih pohoda u GBG/JKO areni), i tako dalje.

Svi Hrvati su dobrodosli u klanu, buduci da ja kao trenutacni vodja klana sam u svojoj 4 godisnjoj karijeri(note: poceo sam kao obicni Kadet pod vodstvom nezaboravnog Cara Travisa) tek vidio tri, cetiri ako brojite iz austrije, hrvata.
__________________
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
Syndic is offline  
Odgovori s citatom