Pogledaj jedan post
Old 22.07.2009., 11:25   #1
(Pre)velike vagine?

Znam da ovde zenski spol cini 4/5 moderatorskog tijela, ali molim da se ne brise tema kao sto se prosla obrisala, da li se neka moderatorska povrijedila temom, ne znam, tek, jako je neumjesno da se obrise tema koja ne krsi pravila foruma.

Elem, postavljena je ovdje da bi se tema prosirila na tek nesto vise od desetak muskih osoba sa kojima sam diskutovao o tome, a rijec je o prevelikim vaginama.

Jeste, nije ovo crno bijeli svijet, da se uvijek svaljuje krivica na malen penis, kao sto penis moze biti nezadovoljavajucih dimenzija, tako moze i vagina. Ovdje se misli iskljucivo na unutrasnjost vagine koja je presiroka, te ih vecina penisa ne moze zadovoljiti, a ni one penise. Ukoliko dodje vanserijski obiman penis, obe strane su zadovoljene, ali toliki penisi su ipak neznatna manjina, kao i takve vagine, pa su sanse za neki harmonican seksualni zivot jako male.

Vjerovatno se svima vama nekada desilo da ste naisli na zensku osobu sa kojom seks nije bio bog zna sta, iz cistog razloga sto bi, nakon par penetracija, prestali osjecati otpor stjenki vagine, i mogli bi "udarati u prazno" do jutro, nema stimulacije, uzitka ni orgazma.

Zanimaju me vasa iskustva i misljenja, da li se i dalje treba drzati mita da su krivi samo mali penisi, jer je cinjenica da postoje vagine toliko siroke, da ih moze zadovoljiti samo vanserijski primjerak penisa. Pored urodjeno siroke vagine, i prosirivanja koje dolazi sa godinama (ukoliko zene na paze na svoju vaginu). Licno, mislim da je genetski faktor bitan i vjezba/bavljenje sportom, jer sam imao odnose sa djevojkama po desetak godina starijima, a koje su bile uze od recimo nevinih djevojaka.

Prosirivanje moze nastati i "vjestackim" putem (koristenjem velikih seksualnih pomagala tokom masturbacije ili seksa).
Clanak o ovoj temi: http://dnevnik.hr/showbizz/erotika/j...ine-bitna.html
U clanku cete procitati i o vjezbama za vaginu, koje mogu smanjiti sirinu vagine, povecati prokrvljenost i povecati misice vagine, cineci je time uzom i osjetljivijom. Dakle, za razliku od muskaraca koji nemaju mogucnost uticaja na svoje dimenzije, zene to mogu mijenjati, te samim tim, mozda i snose vecu odgovornost za nepodobnu velicinu, na koju mogu uticati?
Da raspravimo o ovoj temi malo...

Vasa misljenja?
Stribog is offline  
Odgovori s citatom