Tema: Mobbing
Pogledaj jedan post
Old 01.12.2008., 16:28   #13
U bivsoj firmi urednik je izigravao velikog sefa, a sve je puklo kada mi je zbog kasnjenja teksta od 12h izrekao 'kaznu' dodatnog posla. Da ne spominjem da nakon sto bi autori predali tekstove oni su po tjedan dana stajali 'u prijelomu' itd. Uglavnom, nakon sto je u mailu svima (koji je inace redovito slao kako bi ljudi mogli pratiti u kojoj je sto fazi) napisao kako cu ja morati napraviti to i to zbog tog i tog, da bi nakon 2 minute meni napisao mail da ne shvacam to ozbiljno, nego da bi bio red da to odradim, meni je prekipjelo pa sam mu na 2 A4 stranice srocio zasto mislim da je promasaj za casopis, da zbog njega odlaze ljudi, da su uvjeti losi bla bla bla, i na kraju rekao da nema sanse da ja to odradim. Naravno, u CCu su bili i direktor i svi koji su bili iznad njega u hijerarhiji. Nakon toga on mi se 'zahvalio na suradnji', da bi direktor ipak spustio stvari na zemlju i pokusao izgladiti stvar, no ja sam rekao da me suradnja sa takvim ljudima ne zanima te dao otkaz. Drugima, pa i direktoru je trebalo malo duze, 6 mjeseci, da skuze o kakvom se covjeku radi pa je dobio pedalu, no ja se vise nisam zelio vracati jer sam se okrenuo drugim stvarima.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom