Tema: Sirova hrana
Pogledaj jedan post
Old 23.08.2011., 20:15   #61
Quote:
eaglica kaže: Pogledaj post
osobno ne znam nikoga niti me zanima takva tematika niti je ovo mjesto za raspravu o tome. ovu temu otvorih jer me zanima liječi li se itko sirovom hranom.
A dobro onda. Valjda si u pravu.
Quote:
eaglica kaže: Pogledaj post
što se tiče devijacije kao što je (ekstremni) bodybuilding, informacije su na webu, i ako ti je to toliko zanimljivo, istraži. meni zbilja nije niti imam potrebu
braniti sirovo zato jer ti misliš da nije dobro za bodybuilding. kao da svi bildaju i prema tome se mjeri kvaliteta prehrane. to je valjda standardna prehrana teško da da kakva je....
Hahaha... ma pustimo mi taj devijantni bodibilding, nije on bitan. Al' ono, kad si spomenula primjere, zanimalo me koliko ih zapravo poznaješ. Znaš li možda kojeg drvosječu, fizičkog radnika koji tovari kamione ili preslaguje teret, a da se hrani isključivo alfalfa klicama, listićima matovilca ili svježim bambusovim mladicama? Koliki je randman te hrane u usporedbi s kuhanom? To me posebno zanima.
Quote:
eaglica kaže: Pogledaj post
sav živi svijet se hrani sirovom hranom i valjda su sve životinje jače od nas, i ne fali im mišićne mase ni lijepo, normalno oblikovano tijelo. ni konjima ni lavovima. sve iznad toga što čovjek radi je ionako nezdravo pretjerivanje, vjerojatno i u sirovom obliku i sa sirovim dodacima prehrani.
Pa nemam ja ništa protiv da se ti hraniš zdravo. Što se mene tiče, nek ti naraste burag i još 15 metara crijeva. Ako već potpuno zanemarujemo evolucijski i zdravstveni značaj kuhanja hrane.
Quote:
eaglica kaže: Pogledaj post
dakle, ako nemaš za podijeliti neko iskustvo sa sirovim, tj. ako uopće nemaš iskustva na sirovom, onda....
Onda?

Istini za volju pojedoh savršeni nekuhani obrok. Pršut i lički sir... i mogu ti reći da si u pravu. Osjećam se odlično, a izgledam još bolje
__________________
SAS: ljudi sa mjesta masai jednostavno hodaju posve prirodno! || taichi87: radi se o sukcinskoj kiselini... nije baš poznata...
Soulsaver is offline