Pogledaj jedan post
Old 30.10.2011., 17:24   #35
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post

A zasto mislis da ako se Dragana i pozali sefu...da decki nece dobiti po nosu i po placi?

I da i ne, jer ovo je puno vise od potrebnog. Bar po meni..svakome se moze desiti propust, i treba za to snositi neke odgovarajuce posljedice. Da firma plati stetu, stornira racun za ciscenje, da decki dobiju po nosu i po placi ...ok, ali sve ovo ostalo mi je malo too much.
Gledaj,
Kako bih reagirao ovisi i o tome kako bi se postavio taj koncesionar.
Ako bi me čovjek pristojno saslušao, ispričao se i ponudio odštetu, i obećao pošpotati krivce, vjerojatno bih odštetu odbio i s njim završio na kavi. Gdje bi mi se lik izjadao kako, eto, niti za pristojnu plaću ne može naći odgovorne djelatnike.
Ako bi bio bezobrazan i tvrdio da njegova firma nije ništa kriva, i da odjebem, onda bi se ja od dragog mačića pretvorio u bijesnog tigra,jer više neću trpjeti da me netko odjebe i pravi od mene budalu.
Pa bi on ili meni platio dvije tisuće, ili državi četrdeset.

Konačno, šteta ipak nije samo 200 kn. sigurno je bilo i poslova čišćenja , problema s grijanjem.Prerpljni strah, izostanak s posla zbog čekanja majstora... Možda ipak ima skrivenih oštećenja na peći ili radijatorima koja će se tek pokazati ; stvarna šteta mogla bi biti i preko 10000 kn.
felixx is offline  
Odgovori s citatom