Pogledaj jedan post
Old 11.09.2014., 10:54   #79
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ali frupi, radi se o ucenicima koji su evidentno prolazili sa 4 i 5! o tome se radi, ako su zavrsili fakultet za pretpostaviti je da nisu u osnovnoj prosli s 3 i u srenjoj s 2. jel kuzis, o tome se upravo radi, djeca dobivaju odlicne i vrlodobre ocjene a nemoju osnovnu pismenost.

plus jos jedna stvar, od kad ato nema padanja? to sam vec vise pta cula, kad je to nepisano pravilo uvedeno? i kad sam ja isla u skolu pocetak 90tih) i kad je moja sestra isla (kraj 90tih) debelo se padalo
pada se
ja suradjujem sa raznim skolama, radim sa klincima iz raznih sredina, ima padova u OS.
samo sto se, "vise isplati" i radije ce se nastavnici potruditi djetetu uvaliti prilagodjen program, nego ga rusiti.
kad je na prilagodjenom, onda "ne smije past"
kako izgledaj ti prilagodjeni, necu komentirati.
nastavnici dobivaju cak i neki sitan dodatak na placu za to, djeca manje rade, lakse dobiijutrojke, nerjtko i petice, a po mnei, umjesto prilagodjenog, bolje bi bilo da im se pol predmeta ukine i da neke odrade posteno.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom