Pogledaj jedan post
Old 21.01.2017., 19:33   #22
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Upravo to. Važni su nam bliski ljudi u životu i odnosi s njima. Važno nam je da uvijek imamo one na koje možemo bezuvjetno računati i koji nas neće osuđivati. Tu svakako ne mislim da moraju prihvaćati neprimjereno ponašanje s naše strane. Ali to si i sam svjestan.
Što se tiče novaca. Lijepo ih je imati, ali velika količina novca nas može promijeniti, kako u bolje, tako i u lošije. Bitno je imati dovoljno novaca za normalan život, a ne biti prezahtjevan. Ja znam da nikada neću moći kupiti jahtu i s tim sam se pomirila
Što se tiče kreativnosti, svima nam dođe vrijeme kad nemamo volje za ništa. Ali, nije kraj svijeta. To je samo faza na koju možemo sami utjecati.
Upravo to je ono o čemu sam pričala. To su stvari na koje možemo utjecati, poduzeti nešto da ne upadnemo u kolotečinu, napraviti neke kreativne promjene u našim mogućnostima.
Samopouzdanje mora biti glavni moto u životu, jer kad ga imamo, onda možemo puno toga promijeniti, kao prvo pronaći mir u sebi, koji je neprocjenjiv.
Da, bliski ljudi koji su stvarbno ugodni i koji razumiju sve one stvari koje mogu bolje utjecati na život.

Ma, i ja sam svjestan i za jahtu i za dosta toga, ono, ide iz mjeseca u mjesec, za sad nemam još posao kojim bih mogao neku veću lovu uštediti, ali u budućnosti jest želja naći nešto bolje, jer vjerujem da mogu, samo trebam još malo te unutarnje motivacije.

Da, kolotečinu je ponekad teže izbjeći, nekad čak i paše, ali to je vrlo rijetko, zato jer kolotečinom se sjvesno smnajuje spontanost.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom